Musica Perennis Iuventutis 2019

posted in: Aktuality, Koncerty | 0

Občianske združenie Slovak Double Bass Club, spolu s OZ Collegium Wartberg spoluorganizuje už 8. ročník benefičného festivalu Musica Perennis Iuventutis 2019. Počas celého roka si budete mať možnosť vypočuť 5 koncertov a jeden veľký “open air” program Sečania Senčanom 2019. Festival vznikol s cieľom podpory domáceho muzicírovania, podpory mladých talentov, ale i rozvoja domácej /regionálnej “hudobnej scény”. Od vzniku festivalu je jeho cieľom podpora sociálne slabšej vrstvy obyvateľov nielen zo Senca, ale taktiež združení, organizácií a rodín v hmotnej núdzi či sociálne slabších a znevýhodnených vrstiev, predovšetkým detí. 

Takto môžete aj vy podporiť festival, pomocou benefičného vstupného, ktoré je potom venované organizáciám a združeniam v slovenskej a medzinárodnej pôsobnosti. 

Festival by sa nemohol uskutočniť bez finančnej pomoci predovšetkým mesta Senec, Bratislavského Samosprávneho Kraja ako i podpore Fondu na podporu umenia. Vďaka patrí aj domácim sponzorom, podnikateľom ako i jednotlivcom a v neposlednej miere Vám, poslucháčom a priaznivcom dobrej a kvalitnej hudby.  Ďakujeme!

 

 

” Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia”

“Supported using public funding by Slovak Arts Council”,